معرفی پالت تراک برقی

پالت تراک برقی از لحاظ کارآیی شباهت بسیاری به دستگاه جک پالت دارد و تنها تفاوت آنها با یکدیگر در نوع حرکت کردن است؛این دستگاه مجهز به یک پیشرانه الکتریکی است که به جای نیروی انسان از نیروی برق برای جابجایی دستگاه استفاده می کند.

قیمت پالت تراک برقی

پالت تراک تمام برقی بوده، یعنی عملیات بالابری و حرکت دستگاه پالت تراک به بوسیله باطری 24 ولت 225 آمپر ساعت صنعتی تغذیه و الکترو موتورهای حرکت و پمپ دستگاه از طریق بردهای الکترونیکی و دسته فرمان کاملا ارگونومیک، کنترل و هدایت میشوند.

این ماشین با نامهای دیگری نظیر لیفتراک برقی یا بالابر برقی یا پالت بر برقی و همچنین جک برقی نیز در صنعت ایران شناخته شده است ، لازم به ذکر است این نوع دستگاه دارای 2000 ساعت کاری و یا یکسال گارانتی ، نزد شرکت پارت ماشین پویا پیشرو میباشد.

خرید پالت تراک برقی

پالت تراک بدون سکو:

همانطور که از نام این دستگاه معلوم است این دستگاه بدون سکو بوده و نسبت به مدل سکو دار از قیمت کمتر و راحتی کمتری برخوردار است، هدف از طراحی اینچنین، انجام سریع تر امور محوله نسبت به مدل های دستی و جابجایی پالت های سنگین می باشد. این دستگاه با ظرفیت جا به جایی 2 تن دارای طراحی دقیق و فنی که بوسیله باطری و موتور با توان بالا دستگاه مناسبی برای جابجایی بار در سطوح کاملا مسطح می باشد.

پالت تراک سکودار:

این مدل بوسیله دارا بودن سکو از دیگر انواع این مدل دستگاه ها متمایز می شوند به منظور راحتی بیشتر اپراتور طراحی و ساخته شده اند، چرا که امکان ایستادن و حرکت همزمان کاربر و دستگاه را فراهم نموده اند که سبب افزایش تمرکز و راندمان کاری نیروی انسانی در زمان کار با دستگاه می شود.

فروش پالت تراک برقی

نحوه کارکرد پالت تراک برقی

نکته مهم این است که میزان کارکرد باتری دستگاه ها به نکات زیر بستگی دارد:

  • میزان سلامت باطری پالت تراک
  • شیب محل مورد نظر که دستگاه در آن مشغول فعالیت است
  • تناژ بار و میزان لیفت دستگاه
  • دمای محیط انبار

شایان ذکر است که در شرایط استاندارد میزان کارکرد پالت تراک برقی یک شیفت کاری یعنی معادل 5 تا 8 ساعت می باشد.

فرمان پالت تراک بر دو نوع است:
  • فرمان دستی
  • فرمان برقی یا EPS

فروش پالت تراک برقی

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و استعلام قیمت در مورد انواع پالت تراک میتوانید با واحد فروش پالت تراک شرکت ماشین تماس حاصل فرمایید.

خرید پالت تراک برقی در پارت ماشین

شرکت پارت ماشین بعنوان تامین کننده انواع تجهیزات انبارداری در ایران مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیتهای خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، واردات و فـروش از محل موجودی پالت تراک برقی را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز می باشد.
خواهشمند است جهت درخواست خرید پالت تراک با بخش فروش تماس حاصل فرمایین تا کارشناسان شرکت جهت مشاوره  و استعلام قیمت پالت تراک در انتخاب دستگاه مورد نظر ،شما را راهنمایی کنند.

پارت ماشین پویا پیشرو با داشتن کارشناسان متخصص در خصوص مشاوره جهت خرید انواع تجهیزات انبارداری (فروش لیفتراک،خرید ریچتراک،جک پالت دستی،پالت تراک برقی) و انواع باطری لیفتراک در خدمت شما میباشد.

... وبلاگ های اخیر پارت ماشین پویا پیشرو ...