قطعات لیفتراک  یال  

تعداد کثیری شرکت وجود دارد که لیفتراک ها را در اندازه ها و به روش های مختلفی به فروش می رسانند و بنابراین چون مدل های نسبتا به روزی هم هستند گشتن دنبال قطعات و لوازم یدکی آن نسبتا ساده است.اگر قطعه ای ایراد داشت یا نیاز به جایگزین داشت نمی خواهد تعویض آن را به تاخیر بیندازید و منتظر بمانید تا قطعه بیشتر کار کند. کسب و کارتان ممکن است به خاطر قطعه ای که ایراد داشته مختل شود و این می تواند به معنای افت درآمد و کاهش سود باشد. بسیاری از قطعات نیاز است تا بسیار سریع به دست آیند و بطور فوری جایگزین شوند تا لیفتراک به طور مناسب و هموار حرکت کند. خوشبختانه، مشکل بسیار زیادی نباید در این زمینه داشته باشید.با فروشنده اصلی که لیفتراک را از او خریده اید یا دیگر فروشگاه های معتبر فروشنده لیفتراک می توانید تماس بگیرید و اگر آن ها بتوانند قطعات را برای شما فراهم می آورند. اگر آن ها نتوانند آن قطعه را برایتان فراهم بیاورند اما در بهترین موقعیت قرار دارند تا بعضی شماره تماس ها و نام های جاهای مختلف را به شما بگویند تا بتوانید آن ها را امتحان کنید. پس نیاز نیست نگرانی زیادی درباره تامین قطعات و لوازم یدکی داشته باشید.

فروش لوازم یدکی لیفتراک یال 

فروش قطعات لیفتراک یال معمولا به دو صورت انجام میشود حضوری و اینترنتی دقت داشته باشید که هنگام فروش قطعات لیفتراک یال حتما از شرکت های معتبر فروش لوازم یدکی لیفتراک برند یال خرید کنید که قطعات تقلبی و غیر استاندارد نباشد که در کوتاه مدت به لیفتراک شما و دیگر قطعات لیفتراک شما آسیب وارد کنند.

قطعات لیفتراک یال
فروش قطعات لیفتراک یال

خرید لوازم اصلی از یال

عمر مفید یک لیفتراک با سرویس و نگهداری آن تعیین می شود. هر لیفتراک باید با دقت به طور منظم نگهداری شود، که یکی از عوامل اصلی نگهداری لیفتراک جایگزین کردن قطعات لیفتراک اورجینال می باشد . هر قطعه در زمانی خاص نیاز به تعویض دارد در صورتی که قطعه معیوب دیر تعویض شود و یا از قطعات اصلی استفاده نشود سایر قطعات لیفتراک نیز دچار آسیب جدی می شوند .تهیه و تامین قطعات یدکی اصل و با کیفیت از موارد موثر در عملکرد صحیح دستگاه و کاهش خرابی ها و تعمیرات مکرر لیفتراک می باشد ، با توجه به وضعیت نامناسب بازار قطعات یدکی و وجود انواع اجناس تقلبی و بی کیفیت، نیاز به تامین قطعات از منابع مطمئن و کنترل کیفی و تایید فنی قطعات بیش از پیش احساس می شود. از طرفی کمبود قطعات لیفتراک برخی از برندها و قطعات قدیمی در بازار، اغلب به عدم تامین قطعه اصلی و یا تامین قطعه ای با مشابهت ظاهری منجر می گردد.واردات و عرضه دقیق قطعات لیفتراک از برندهای مختلف نیازمند کار تخصصی و صرف وقت جهت مطالعه مشخصات و پارامترهای قطعات می باشد تا قبل از خرید و نصب بر روی دستگاه از کارکرد آن اطمینان خاطر حاصل نمود.

لوازم یدکی لیفتراک یال ارزان

بیشتر خریداران به دنبال خرید لوازم یدکی لیفتراک یال ارزان هستند که البته بیشتر آنها موفق نمیشوند. لوازم یدکی لیفتراک یال ارزان را باید بعد از بررسی قیمت تهیه نمایید و در صورتی که قیمت قطعات لیفتراک یال به طور واقعی ارزان بود نسبت به تهیه آن اقدام نمایید. لوازم یدکی لیفتراک یال ارزان را از شرکت پارت ماشین بخواهید که به طور واقعی و تنها برای جلب رضایت مشتری قیمت قطعات لیفتراک یال را کاهش داده است.

قیمت قطعات لیفتراک یال

قیمت قطعات لیفتراک یال در هر فروشگاهی متغیر است که مشتری با مراجعه به فروشگاه ها سر در گم خواهد شد. اما قیمت لوازم یدکی لیفتراک یال در فروشگاه دیجی فورک لیفت کاملا ثابت است زیرا این شرکت جزو نمایندگی های مجاز عرضه لوازم یدکی انواع لیفتراک است که از سابقه طولانی نیز در این زمینه برخوردار است.

لوازم یدکی لیفتراک یال  با کیفیت

همانطور که در مطلب بالا نیز به آن اشاره شد لوازم یدکی لیفتراک یال  تولید شده در کارخانجات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند که البته ممکن است نتوانید قطعات لیفتراک یال  با کیفیت را به راحتی و درهر فروشگاهی بیابید. لوازم یدکی لیفتراک یال  با کیفیت که در کارخانجات شرکت تولید شده اند را باید از نمایندگی های مجاز و شرکت های معتبر تهیه نمایید. لوازم یدکی لیفتراک یال  با کیفیت را میتوانید از شرکت پارت ماشین  که به عنوان نمایندگی فروش قطعات لیفتراک یال  و قطعات ماشین آلات سنگین آغاز نموده است تهیه نمایید.

تهیه قطعات اورجینال لیفتراک یال

هر چند برای خرید لوازم یدکی لیفتراک یال  مشکلی نخواهید داشت و میتوانید از فروشگاه های لوازم یدکی، قطعات لیفتراک یال  مورد نظر خود را تهیه نمایید اما باید به یاد داشته باشید که قبل از خرید قطعات لیفتراک یال  باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. برای خرید لوازم یدکی لیفتراک یال  باید به یاد داشته باشید که قطعات لیفتراک یال  مورد نظر شما باید از گارانتی برخوردار باشد و از خرید قطعات لیفتراک یال  بدون گارانتی خودداری نمایید. متاسفانه برخی از شرکت ها و فروشگاه ها لوازم یدکی لیفتراک یال و تعمیرات لیفتراک یال را بدون ضمانت نامه عرضه میکنند که باعث میشود تا خریدار قطعات لیفتراک یال  با مشکلاتی روبرو شود. برای خرید لوازم یدکی لیفتراک یال  اگر فروشگاه معتبر را انتخاب کنید میتوانید قطعه با کیفیت تهیه نمایید و حتما قبل از هر اقدامی اعتبار فروشنده را بررسی کنید.

قطعات ليفتراک یال بر اساس تناژ

 • قطعات لیفتراک برقی یال 1.5 تن
 • قطعات لیفتراک برقی یال 2 تن
 • قطعات لیفتراک برقی یال 2.5 تن
 • قطعات لیفتراک یال 2 تن
 • قطعات لیفتراک یال 2.5 تن
 • قطعات لیفتراک یال 3 تن
 • قطعات لیفتراک یال 3.5 تن
 • قطعات لیفتراک یال 5 تن
 • قطعات لیفتراک یال 7 تن
 • قطعات لیفتراک یال 10 تن
 • قطعات لیفتراک یال 20 تن

یاتاقان ثابت میل لنگ لیفتراک (45)

وایر شمع لیفتراک (8)

واشر کامل موتور لیفتراک (86)

واشر سر سیلندر لیفتراک (83)

واتر پمپ لیفتراک (122)

نگه دارنده دسته موتور لیفتراک (5)

نگه دارنده چراغ عقب لیفتراک (6)

ناخن-شاخک لیفتراک (1)