خرید استاکر برقی

استاکر برقی یکی از انواع تجهیزات انبارداری می باشد ، زمانی که لیفتراک برای جابجایی کالا ضرورت ندارد، اما محصولات می بایست در طبقات بالای انبار قرار گیرد، استفاده از استاکر برقی یکی از راه های ارزان و مناسب در اینخصوص می باشد. استاکر برقی یک دستگاه متحرک دارای شاخک و دکل می باشد که کالا را جابجا و در طبقات قفسه قرار می دهد. استاکر دارای پایه های ثابت می باشد که در زمان جابجایی کالا در قفسه ها می بایست مورد توجه قرار گیرد.

تجهیزات انبارداری برقی مانند استاکر برقی برای محیط های مسقف مناسب می باشد تا ایجاد آلودگی نکند. دستگاه های برقی نظیر استاکر برقی امکان جابجایی کالا با کمترین صرف انرژی و بهترین سرعت ممکن را دارا می باشند. دسته های این دستگاه به نحوی طراحی شده است تا کاربر دستگاه به راحتی با فشار دادن دکمه ای دستگاه را رو به جلو و یا عقب حرک دهد و حتی کالا را بلند کرده و در طبقات جابجا نماید. استاکر برقی به راحتی می تواند در راه روهای باریک انبار حرکت کند و کالا را جابجا کند.

قیمت استاکر برقی

استاکر های برقی به سه دسته تقسیم میشود:

استاکر تمام برقی

استاکر تمام برقی با نیروی الکتریکی (باطری استاکر) کار میکند، در تجهیزاتی که برقی هستند و موتور مکانیکی ندارند مهم ترین قطعه برد الکترونیکی است.

در استاکرهای تمام برقی برداشت پالت ،بالابری و بارگذاری بصورت کاملا برقی انجام می شود.در استاکرهای تمام برقی از لاستیک های پلی اورتان و چرخ های کوچک (مشابه جنس چرخ های جک پالت) استفاده شده که به همین دلیل استفاده از این دستگاه ملزم به صاف بودن کف انبار شماست و باید به این مورد توجه بفرمایید که استاکرها جهت استفاده در محیط های با سطح نامسطح مناسب نیست.استاکر های تمام برقی از سرعت عمل بالایی در مقایسه با استاکرهای نیمه برقی برخوردار میباشند .

استاکر نیمه برقی

به استاکر هایی نیمه برقی میگویند که توانایی بلند کردن بار را بصورت برقی دارد ولی جابه جایی استاکر پس از برداشتن پالت بار بصورت دستی انجام می شود و یا برعکس یعنی حرکت برقی ولیفت بار دستی،در این نوع استاکر به این نکته دقت کنید که شیب محیط انبار زیر 10 درجه باشد.

استاکر دستی

در استاکرهای دستی تمام عملیات اعم از بارگذاری،باربرداری و جابه جایی بصورت دستی توسط اپراتور دستگاه انجام می شود.عملیات بلند کردن بار در این نوع استاکر ها با پدالی که در آن تعبیه شده بصورت دستی انجام می شود و حرکت آن نیز با همان پدال امکان پذیر است.

استاکر تمام دستی (استاکر دستی) از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است ولی از لحاظ سرعت عملکرد بهتر است، از لیفتراک های برقی و یا استاکر های برقی استفاده بفرمایید.

قیمت استاکر برقی

فروش استاکر برقی در پارت ماشین

پارت ماشین بعنوان تامین کننده انواع تجهیزات انبارداری در ایران مفتخر است به اطلاع برساند در راستای گسترش فعالیتهای خود و پاسخگویی به نیاز مشتریان، واردات و فـروش از محل موجودی استاکر برقی از تناژ 2 الی 5 تن را در دستور کار قرار داده و همچنین قادر به پذیرش سفارش مدل های خاص مورد نظر مشتریان محترم با شرایط ویژه نیز می باشد.
خواهشمند است جهت درخواست خرید استاکر با بخش فروش تماس حاصل فرمایین تا کارشناسان شرکت جهت مشاوره در انتخاب دستگاه مورد نظر ،شما را راهنمایی کنند.
پارت ماشین پویا پیشرو با داشتن کارشناسان متخصص در خصوص مشاوره جهت خرید انواع تجهیزات انبارداری (انواع لیفتراک،ریچتراک،جک پالت دستی،فروش پالت تراک برقی) در خدمت شما میباشد.

... وبلاگ های اخیر پارت ماشین پویا پیشرو ...