تعمیرات لیفتراک هلی

تاریخچه لیفتراک هلی

کمپانی هلی در سال 1958 میلادی به عنوان یک شرکت دولتی جهت پیشرفت صنعت تولید لیفتراک در چین تاسیس شد. این کمپانی با تلاش فراوان و جدیت در تولید نهایتا توانست در سال 2007 در بین 10 تولید کننده برتر لیفتراک در دنیا قرار بگیرد. فرایند پیشرفت این شرکت به همین شکل ادامه یافت تا در سال 2010 میلادی در بین 8 تولید کننده لیفتراک در دنیا قرار گیرد. درحال حاضر تراکنش مالی سالیانه کمپانی هلی بیش از یک میلیارد دلار در سال می باشد.شرکت لیفتراک سازی هلی چین طی بیست سال متوالی بزرگترین و معتبرترین لیفتراک ساز در بازار بسیار وسیع این کشور بوده و در بین صدها سازنده مطرح لیفتراک در اروپا و امریکا و آسیا همواره  جزء ده لیفتراک ساز مطرح دنیا از نظر میزان فروش وارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک بوده است، طیف وسیع تولیدات لیفتراک هلی دارای یک سال یا 2000 ساعت کاری گارانتی شامل انواع لیفتراک برقی از تناژ 1 الی 3.5 تن با ارتفاع دکل های متفاوت کانتینر رو تا 6 متر و با سیستم کنترلر و الکتروموتورهای ac ایتالیایی ،لیفتراک دیزل از تناژ 1 الی 42 تن با ارتفاع دکل های متفاوت کانتینر رو تا 6 متر با موتورهای ایسوزو ژاپن  و کامینز امریکا و لیفتراکهای مخصوص حمل کانتینر که به نامهای تاپ لیفت یا ریچ استاکر نیز شناخته میشوند.در این راستا شرکت پارت ماشین با بهره گیری از پرسنل متخصص خود در زمینه تعمیرات لیفتراک هلی آماده خدمت رسانی به صاحبان صنایع خواهد بود .

نمایندگی لیفتراک هلی

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک هلی با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک هلی را دارا می باشد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک هلی

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیر الکترونیکی لیفتراک هلی از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی هلی ، تعمیرات باطری لیفتراک برقی هلی ، تعمیر کنترلر لیفتراک هلی ، تعویض کنترلر لیفتراک هلی و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی هلی صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک هلی شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های هلی از قبیل تعمیر جک لیفتراک هلی ، تعمیرات فرمان لیفتراک هلی ، تعمیر پمپ هیدرولیک هلی ، تعمیر دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه هلی …انجام می گیرد.

لیفتراک هلی

واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک هلی

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک هلی از قبیل تعمیر توربین لیفتراک هلی، تعمیر موتور لیفتراک هلی، تعمیر پمپ بنزین لیفتراک هلی، تعمیر گیربکس لیفتراک هلی، تعمیر ترمز لیفتراک هلی، تعمیر رادیاتور لیفتراک هلی، تعمیر کاربراتور لیفتراک هلی، تعمیر استارت لیفتراک هلی و تعمیر اکسل لیفتراک هلی و … انجام می گردد.

قیمت لیفتراک هلی

قیمت لیفتراک هلی بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک هلی با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

 

واحد عیب یابی لیفتراک هلی

واحد عیب یابی لیفتراک هلی با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک هلی که تماما از طریق کمپانی هلی تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک هلی را به مشتریان اریه نماید.
 

واحد سرویس لیفتراک هلی

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک دست دوم هلی و یا لیفتراک هلی صفر را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هلی

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز هلی در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز هلی توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز هلی و … به نمایندگی لیفتراک هلی در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی هلی

تعمیر لیفتراک دیزلی هلی در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی هلی و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی هلی، عیب یابی لیفتراک دیزلی هلی، تعمیر جک لیفتراک دیزل هلی، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل هلی و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی هلی

تعمیر لیفتراک برقی هلی در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی را کسب نموده است.

ارتباط با ما