تعمیرات لیفتراک سپاهان

تاریخچه لیفتراک سپاهان

شرکت سپاهان لیفتر طی سالیان بسیار و تولید انواع لیفتراک و یدک کش تحت لیسانس شرکت CLARK مفتخر است به عنوان پیشرو در صنعت لیفتراک سازی پاسخگوی کلیه تجهیزات حمل و نقل صنعت کشور باشد،از ویژگی منحصربه فرد لیفتراک سپاهان لیفتر می توان به موتور و سیستم انتقال قدرت و سیستم هیدرولیک قوی، طراحی دکل های متنوع با دید عالی، اتاق محافظ راننده، صندلی دارای فنربندی و تنظیمات ارگونومیک و سنسور حرکت، سیستم محافظت از موتور و گیربکس، دسته حرکت اتوماتیک برقی، سیستم برنامه ریزی سرویس و نگهداری، سیستم هوشمند عیب یابی(دیاگوستیک)، اعلان خطر هوشمند، فرمان هیدرولیک، پدال ترمز 2مرحله ای جهت کنترل دامنه حرکت پدال گاز، سنسور فیلتر هواکش کاغذی، سنسور دسته حرکت و حفاظ بار می باشد.همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات لیفتراک سپاهان از قبیل تعمیر باطری لیفتراک برقی سپاهان، تعمیر شارژر لیفتراک برقی سپاهان، تعمیر کنترلر لیفتراک سپاهان، تعویض کنترلر لیفتراک سپاهان و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی سپاهان صورت می پذیرد.

نمایندگی لیفتراک سپاهان

شرکت پارت ماشین به عنوان همکار نماینده لیفتراک سپاهان با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک سپاهان را دارا می باشد.
 

تعمیر و نگهداری لیفتراک سپاهان

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک سپاهان از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک سپاهان ، تعمیرات باطری لیفتراک برقی سپاهان، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی سپاهان، تعویض کنترلر لیفتراک سپاهان و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی سپاهان صورت می پذیرد.

قیمت لیفتراک سپاهان

قیمت لیفتراک سپاهان بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک سپاهان با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

 واحد عیب یابی لیفتراک سپاهان

واحد عیب یابی لیفتراک سپاهان با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک سپاهان و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک سپاهان که تماما از طریق کمپانی سپاهان تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک سپاهان را به مشتریان اریه نماید.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک سپاهان

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیر مکانیکی لیفتراک دست دوم سپاهان از قبیل تعمیر توربین لیفتراک سپاهان ، تعمیر موتور لیفتراک سپاهان ، تعمیر پمپ بنزین لیفتراک سپاهان ، تعمیر گیربکس لیفتراک سپاهان ، تعمیر ترمز ، تعمیر رادیاتور، تعمیر کاربراتور لیفتراک سپاهان ، تعمیر استارت لیفتراک سپاهان و تعمیر اکسل لیفتراک سپاهان و … انجام می گردد.

 واحد سرویس لیفتراک سپاهان

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک سپاهان را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
خرید لیفتراک سپاهان

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز سپاهان

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز سپاهان در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز سپاهان توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز سپاهان و … به نمایندگی لیفتراک سپاهان در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی سپاهان

تعمیر لیفتراک دیزلی سپاهان در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی سپاهان و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی سپاهان، عیب یابی لیفتراک دیزلی سپاهان، تعمیر جک لیفتراک دیزل سپاهان، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل سپاهان و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی سپاهان

تعمیر لیفتراک برقی سپاهان در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی سپاهان پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی سپاهان را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک سپاهان