تعمیرات لیفتراک زوم لاین

تاریخچه لیفتراک زوم لاین

 زوم لاین در سال 1992 تأسیس شد و عمدتاً در توسعه و تولید تجهیزات اصلی با تکنولوژی بالا در زمینه های مهندسی و صنایع کشاورزی مشغول است. با بیش از 20 سال نوآوری و توسعه ، این شرکت در حال حاضر یک شرکت جهانی است که دارای 10 دسته اصلی و 56 خط تولید و نزدیک به 600 محصول برجسته است.پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک زوم لاین با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیرات لیفتراک زوم لاین را دارا می باشد. Zoomlion اولین شرکت ماشین آلات ساختمانی چین است که در بورس اوراق بهادار شنزن و هنگ کنگ فهرست شده است ، با سرمایه ثبت شده بالغ بر 7.664 میلیارد روبل. در حال حاضر ، این شرکت به طور فعال در حال ترویج تحول استراتژیک است ، با هدف ایجاد یک شرکت تولید تجهیزات پیشرفته که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را ادغام می کند.

زوم لاین  دارای پایگاه های تولیدی در سراسر جهان است ، از جمله 14 پارک صنعتی و فناوری بزرگ در چین ، از جمله پارک صنعتی علم و فناوری زوم لاین ، پارک صنعتی زوم لاین شهرک صنعتی زوملیون گوانشی ، شهرک صنعتی زوملیون هانشو ، شهرک صنعتی زوملیون دشان ، شهرک صنعتی زوملیون جینشی ، شهرک صنعتی زوملیون یوانجیانگ ، شهرک صنعتی زوملیون وینان ، شهرک صنعتی زوملیون هوآین (هوآشان) ، پارک صنعتی زوملیون شانگهای (سونگ جیانگ) ، صنعتی صنعتی زوملیون ووهو پارک صنعتی و پارک صنعتی زوم لاین زوم لاین ، و همچنین پنج پارک صنعتی و فناوری در خارج از کشور ، از جمله پارک صنعتی CIFA در ایتالیا ، پارک صنعتی M-TEC در آلمان ، پارک صنعتی هند ، پارک صنعتی برزیل و شهرک صنعتی بلاروس. زوم لاین بیش از 100 کشور و منطقه را در سراسر جهان تحت پوشش خود قرار داده است و پیش از این اقدامات بازار را برای پیروی از ابتکار کمربند و جاده انجام داده است. محصولات زوم لاین به خوبی در بازارهای خاورمیانه ، آمریکای جنوبی ، آفریقا ، آسیای جنوب شرقی ، روسیه و بسیاری از بازارهای درجه یک در ایالات متحده ، اروپا و استرالیا فروخته شده است. این شرکت دارای زیرمجموعه هایی در نزدیک به 20 کشور در شرق آسیا ، آسیای جنوب شرقی و اروپا و غیره ، همچنین پارک های صنعتی و فناوری در ایتالیا ، آلمان ، هند ، برزیل و بلاروس و همچنین بیش از 50 دفتر مقیم در سراسر جهان است. با محوریت امارات و برزیل ، شبکه تدارکات و سیستم تامین قطعات با پوشش جهانی به تدریج راه اندازی می شود.

تعمیر لیفتراک زوم لاین

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک زوم لاین با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک زوم لاین را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک زوم لاین 

قیمت لیفتراک زوم لاین بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک زوم لاین با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

تعمیر و نگهداری لیفتراک زوم لاین

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک دست دوم زوم لاین از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک زوم لاین، تعمیرات باطری لیفتراک برقی زوم لاین، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی زوم لاین، تعویض کنترلر لیفتراک زوم لایون و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی زوم لایون صورت می پذیرد.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک زوم لاین

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک زوملایون از قبیل تعمیر توربین لیفتراک زوملایون، تعمیر موتور لیفتراک زوملایون، تعمیر پمپ بنزین لیفتراک زوملایون، تعمیر گیربکس لیفتراک زوملایون، تعمیر ترمز لیفتراک زوملایون، تعمیر رادیاتور لیفتراک زوملایون، تعمیر کاربراتور لیفتراک زوملایون، تعمیر استارت لیفتراک زوملایون و تعمیر اکسل لیفتراک زوملایون و … انجام می گردد.

 واحد عیب یابی لیفتراک زوم لاین

واحد عیب یابی لیفتراک زوملایون با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک زوملایون که تماما از طریق کمپانی زوملایون تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک زوملایون را به مشتریان اریه نماید.

 واحد سرویس لیفتراک زوم لاین

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک زوم لاین را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
لیفتراک زوم لاین

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز زوم لاین

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز زوم لاین در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز زوم لاین توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز زوم لاین و … به نمایندگی لیفتراک زوم لاین در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی زوم لاین

تعمیر لیفتراک دیزلی زوم لاین در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی زوم لاین و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی زوملایون، عیب یابی لیفتراک دیزلی زوم لاین، تعمیر جک لیفتراک دیزل زوم لاین، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل زوملایون و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی زوم لاین

تعمیر لیفتراک برقی زوم لاین در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی زوم لایون پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی زوم لاین را کسب نموده است.
درخواست تعمیر لیفتراک زوم لاین