تعمیرات تخصصی لیفتراک

تاریخچه لیفتراک دووسان

دوسان در دهه 1960 ساخت و تولید لودر را آغاز کرد و توانست در طی کمتر از یک دهه، بیش از 1000 دستگاه را به فروش برساند. اولین کارخانه که برای تولید اختصاصی لیفتراک در نظر گرفته شده بود، یک سال پس از اولین موفقیت محصولات، تاسیس شد.شرکت دوو – دوسان ، با نام تجاری “ماشین آلات سنگین دوو” تولید کننده تجهیزات ساخت و ساز، وسایل نقلیه صنعتی، موتورهای دیزلی، تجهیزات تامین برق، ماشین آلات انبارداری، تجهیزات اتوماسیون صنعتی و محصولات صنایع دفاعی است.

اولین لیفتراک های تولید شده توسط شرکت دوو – دوسان در بریتانیا به فروش رفت. انواع لیفتراک برقی، گازی و دیزلی (بیش از 100 مدل)، در انگلستان به بازار عرضه شد. این آمار تقریباً نیمی از کل محصولات دوسان به حساب می آمد.

انگلستان نه تنها یکی از بزرگترین بازارهای خارجی برای صادرات محصولات دوو – دوسان است، بلکه از نظر استراتژیک برای فروش بیشتر در اروپا نیز مهم است. شرکت دوو، 58 درصد از بازار داخلی لیفتراک در کره جنوبی، 65 درصد سهم صادرات لیفتراک و 40 درصد صادرات اختصاصی به کشورهای اروپایی را در اختیار دارد.این شرکت اکنون با در اختیار داشتن تکنولوژی های روز دنیا، انواع لیفتراک های صنعتی را تولید و به بیش از 90 کشور جهان صادر می کند. نمایندگی لیفتراک دوو – دوسان در سراسر جهان، ارائه کننده مطلوب ترین خدمات و محصولات این شرکت بزرگ هستند.

نمایندگی لیفتراک دوسان

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک دوسان با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک دوسان را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک دوسان

قیمت لیفتراک دوسان بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک دوسان با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

تعمیر و نگهداری لیفتراک دوسان

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک دست دوم دوسان از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی دوسان ، تعمیرات باطری لیفتراک برقی دوسان ، تعمیرات کنترلر لیفتراک دوسان ، تعویض کنترلر لیفتراک دوسان و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی دوسان صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک دوسان شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های دوسان از قبیل تعمیرات جک لیفتراک دوسان ، تعمیرات فرمان لیفتراک دوسان ، تعمیرات پمپ هیدرولیک دوسان ، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک دوسان انجام می گیرد.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک دوسان

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک دوسان از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک دوسان، تعمیرات موتور لیفتراک دوسان، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک دوسان، تعمیرات گیربکس لیفتراک دوسان، تعمیرات ترمز لیفتراک دوسان، تعمیرات رادیاتور لیفتراک دوسان، تعمیرات کاربراتور لیفتراک دوسان، تعمیرات استارت لیفتراک دوسان و تعمیرات اکسل لیفتراک دوسان و … انجام می گردد.

 واحد عیب یابی لیفتراک دوسان

واحد عیب یابی لیفتراک دوسان با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک دوسان که تماما از طریق کمپانی دوسان تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک دوسان را به مشتریان اریه نماید.

واحد سرویس لیفتراک دوسان

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک دوسان را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
تعمیر لیفتراک کوماتسو

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز دوسان

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز دوسان در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز دوسان توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز دوسان و … به نمایندگی لیفتراک دوسان در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی دوسان

تعمیر لیفتراک دیزلی دوسان در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی دوسان و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی دوسان، عیب یابی لیفتراک دیزلی دوسان، تعمیر جک لیفتراک دیزل دوسان، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل دوسان و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی دوسان

تعمیر لیفتراک برقی دوسان در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی دوسان پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی دوسان را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک دوسان