تعمیرات لیفتراک تای لیفت

تاریخچه لیفتراک تای لیفت

تای لیفت در سال 1973 در تایوان تاسیس شد. با بیش از 40 سال تجربه در تحقیق و توسعه تجهیزات حمل مواد ، با تمرکز بر توسعه محصول و گسترش بازار. در آگوست 2015 ، Tailift Material Handling Taiwan Co.، LTD. به طور رسمی به عضو جدید خانواده تویوتا پیوست. در آینده ، Tailift یک لیفتراک با کیفیت خوب تولید می کند که نیازهای مشتری Tailift را برآورده می کند. علاوه بر این ، ما بر ارتباطات و خدمات مشتری تمرکز می کنیم که سود بیشتری برای توسعه نمایندگی فروش و افزایش رضایت در بازار جهانی خواهد داشت.شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک تای لیفت با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیرات لیفتراک تای لیفت را دارا می باشد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک تایلیفت

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیر الکترونیکی لیفتراک تای لیفت از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک تای لیفت، تعمیرات باطری لیفتراک برقی تای لیفت، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی تای لیفت، تعویض کنترلر لیفتراک تای لیفت و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی تای لیفت صورت می پذیرد.

قیمت لیفتراک تایلیفت

قیمت لیفتراک تایلیفت بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک تایلیفت با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک تای لیفت

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیر مکانیکی لیفتراک تای لیفت از قبیل تعمیر توربین لیفتراک تای لیفت، تعمیر موتور لیفتراک تای لیفت، تعمیر پمپ بنزین لیفتراک تای لیفت، تعمیر گیربکس لیفتراک تای لیفت، تعمیر ترمز لیفتراک تای لیفت، تعمیر رادیاتور لیفتراک تای لیفت، تعمیر کاربراتور لیفتراک تای لیفت، تعمیر استارت لیفتراک تای لیفت و تعمیر اکسل لیفتراک تای لیفت و … انجام می گردد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک تای لیفت

واحد عیب یابی لیفتراک تای لیفت با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک دست دوم تای لیفت که تماما از طریق کمپانی تای لیفت تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک تای لیفت را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد سرویس لیفتراک تای لیفت

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک تایلیفت را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
لیفتراک تای لیفت

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز تای لیفت

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز تای لیفت در واحد تعمیر لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز تای لیفت توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز تای لیفت و … به نمایندگی لیفتراک تای لیفت در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی تای لیفت

تعمیر لیفتراک دیزلی تای لیفت در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی تای لیفت و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی تای لیفت، عیب یابی لیفتراک دیزلی تای لیفت، تعمیر جک لیفتراک دیزل تای لیفت، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل تای لیفت و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی تای لیفت

تعمیر لیفتراک برقی تای لیفت در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی تای لیفت پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی تای لیفت را کسب نموده است.

ارتباط با ما