تعمیرات لیفتراک میتسوبیشی

تاریخچه لیفتراک میتسوبیشی

 میتسوبیشی که به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک در سال 1992 شکل گرفت ، ترکیبی از نقاط قوت تکنولوژیکی ، بازاریابی و مالی شرکت صنایع سنگین میتسوبیشی (MHI) و Caterpillar Industrial Inc است. از زمان وجود ما در 1992 ، ما به طور مداوم خود را تشدید کرده ایم حضور در آسیا ، اقیانوسیه و آفریقای جنوبی ما کاملاً به بازاریابی تجهیزات جابجایی مواد برتر اختصاص داده ایم و هدف این است که پیشرو در محصولات متقابل و انبار باشیم که به مشتریان خدمات با مواد برتر با بالاترین سطح خدمات و پاسخگویی به مشتریان ارائه می دهد. از زمان ادغام MHI Forklift Truck Division با Nippon Yusoki Co.، Ltd. برای تشکیل Mitsubishi Nichiyu Forklift Co.، Ltd. (MN) در ژاپن در سال 2013 ، MCFS از سال 2015 به یک شرکت تابعه کاملاً MN تبدیل شده و نام خود را تغییر داده است به Mitsubishi Nichiyu Forklift Asia Pacific Pte. پارت ماشین با تکیه بر پرسنل مجرب و تعمیرگاه مجهز آماده خدمات در زمینه تعمیرات لیفتراک میتسوبیشی می باشد.

نمایندگی لیفتراک میتسوبیشی

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک میتسوبیشی با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک میتسوبیشی را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک میتسوبیشی

قیمت لیفتراک میتسوبیشی بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک میتسوبیشی با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

نگهداری و تعمیرات لیفتراک میتسوبیشی

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیر تخصصی لیفتراک دست دوم میتسوبیشی از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی میتسوبیشی، تعمیر شارژر لیفتراک برقی میتسوبیشی، تعمیرات کنترلر لیفتراک میتسوبیشی، تعویض کنترلر لیفتراک میتسوبیشی و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی میتسوبیشی صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک میتسوبیشی شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های میتسوبیشی از قبیل تعمیرات جک لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات فرمان لیفتراک میتسوبیشی، تعمیر پمپ هیدرولیک میتسوبیشی، تعمیر دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک میتسوبیشی انجام می گیرد.
 میتسوبیشی 

 واحد عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی

واحد عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی که تماما از طریق کمپانی میتسوبیشی تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک میتسوبیشی را به مشتریان اریه نماید.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک میتسوبیشی

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک میتسوبیشی از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک میتسوبیشی، تعمیر موتور لیفتراک میتسوبیشی، تعمیر پمپ بنزین لیفتراک میتسوبیشی، تعمیر گیربکس لیفتراک میتسوبیشی، تعمیر ترمز لیفتراک میتسوبیشی، تعمیر رادیاتور لیفتراک میتسوبیشی، تعمیر کاربراتور لیفتراک میتسوبیشی، تعمیر استارت لیفتراک میتسوبیشی و تعمیر اکسل لیفتراک میتسوبیشی و … انجام می گردد.

واحد سرویس لیفتراک میتسوبیشی

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک میتسوبیشی را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
تعمیر لیفتراک میتسوبیشی

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی و … به نمایندگی لیفتراک میتسوبیشی در ایران فعالیت دارد.

تعمیر لیفتراک دیزلی میتسوبیشی

تعمیر لیفتراک دیزلی میتسوبیشی در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی میتسوبیشی و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی میتسوبیشی، عیب یابی لیفتراک دیزلی میتسوبیشی، تعمیر جک لیفتراک دیزل میتسوبیشی، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل میتسوبیشی و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیر لیفتراک برقی میتسوبیشی

تعمیر لیفتراک برقی میتسوبیشی در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی میتسوبیشی پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی میتسوبیشی را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک میتسوبیشی