تعمیرات لیفتراک یائولی

تاریخچه لیفتراک بائولی

شرکت بائولی (Baoli) تولید کننده انواع لیفتراک و تجهیزات انبار است که در بیش از 80 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند. برند بائولی در سال 2003 تأسیس توسط کیون (KION) تأسیس شد و به عنوان رهبر بازار اروپا و دومین تولید کننده بزرگ جهان در زمینه فناوری انبار به دست آورد. همچنین به مارک هایی مانندLinde ، Still و Dematic مشهور است.

هدف شرکت بائولی برآورده کردن نیاز مشتریانی است که به دنبال کیفیت و اطمینان هستند ، اما بدون داشتن تجهیزات پیچیده و مخصوص، این امر امکان‏پذیر نیست. تأسیسات تولیدی لیفتراک بائولی در نزدیکی شانگهای واقع شده است که مساحتی بالغ بر 120.000 متر مربع  دارد و با بیش از 700 کارمند در حال فعالیت است. این کارخانه دارای خطوط رنگ آمیزی و مونتاژ مدرن بوده و مستقیماً اجزای اصلی محصولات را تولید می کند

نمایندگی لیفتراک بائولی

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک بائولی با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک بائولی را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک اشتیل 

قیمت لیفتراک اشتیل بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک اشتیل با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

تعمیر و نگهداری لیفتراک بائولی

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک بائولی از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک بائولی، تعمیرات باطری لیفتراک برقی بائولی، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی بائولی، تعویض کنترلر لیفتراک بائولی و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی بائولی صورت می پذیرد.

واحد سرویس لیفتراک بائولی

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک بائولی را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

 واحد عیب یابی لیفتراک بائولی

واحد عیب یابی لیفتراک بائولی با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک بائولی که تماما از طریق کمپانی بائولی تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک بائولی را به مشتریان اریه نماید.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک بائولی

در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیر مکانیکی لیفتراک دست دوم بائولی از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک بائولی، تعمیر گیربکس لیفتراک بائولی، تعمیر توربین لیفتراک بائولی، تعمیر ترمز لیفتراک بائولی، تعمیر کاربراتور لیفتراک بائولی، تعمیر پمپ بنزین لیفتراک بائولی، تعمیر رادیاتور لیفتراک بائولی، تعمیر استارت لیفتراک بائولی و تعمیر اکسل لیفتراک بائولی و … انجام می گردد.

تعمیر لیفتراک بائولی

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز بائولی

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز بائولی در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز بائولی توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز بائولی و … به نمایندگی لیفتراک بائولی در ایران فعالیت دارد.

تعمیر لیفتراک دیزلی بائولی

تعمیر لیفتراک دیزلی بائولی در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی بائولی و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی بائولی، عیب یابی لیفتراک دیزلی بائولی، تعمیر جک لیفتراک دیزل بائولی، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل بائولی و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیر لیفتراک برقی بائولی

تعمیر لیفتراک برقی بائولی در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی بائولی پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی بائولی را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک بائولی