تعمیر لیفتراک دوو

تاریخچه لیفتراک دوو

تبدیل شدن به یک شرکت دوسان از دو کلمه کره ای تشکیل شده است: “دوو” به معنی واحد دانه است ، در حالی که “سان” به معنی کوه است. در مجموع منظور آنها “دانه های کوچکی است که می تواند کوهی قدرتمند بسازد”. شرکت بازرگانی دوسان در سال 1951 تأسیس شد و آنها را به صنعت ماشین آلات سوق داد. ماشین آلات یوهان دوسان را در توسعه زیرساخت های کره در دهه 1960 نقش اساسی دارد. تنها 20 سال بعد ، Doosan مشاغل خود را ادغام کرده و به عنوان یک گروه بزرگ شناخته می شود. در طول 30 سال آینده ، Doosan شرکت های Daewoo Construction ، Bobcat ، Portable Power ، Geith ، Montabert و Moxy Engineering را خریداری می کند. در اینجا در خدمات لیفتراک آتلانتیک ، ما تجهیزات حمل مواد Doosan را توزیع می کنیم ، اما Doosan چیزهای بیشتری برای ارائه بین مشاغل پشتیبانی زیرساخت و شرکت های کالاهای مصرفی دارد.

نمایندگی لیفتراک دوو

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک دوو با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک دوو را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک دوو

قیمت لیفتراک دوو بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک دوو با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

تعمیر و نگهداری لیفتراک دوو

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک دوو از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی دوو، تعمیرات باطری لیفتراک برقی دوو، تعمیرات کنترلر لیفتراک دوو، تعویض کنترلر لیفتراک دوو و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی دوو صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک دوو شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های دوو از قبیل تعمیرات جک لیفتراک دوو ، تعمیرات فرمان لیفتراک دوو ، تعمیرات پمپ هیدرولیک دوو ، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه دوو …انجام می گیرد.

واحد سرویس لیفتراک دوو

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک سهند را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

 واحد عیب یابی لیفتراک دوو

واحد عیب یابی لیفتراک دست دوم دوو با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک دوو که تماما از طریق کمپانی دوو تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک دوو را به مشتریان اریه نماید.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک دوو

در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک دوو از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک دوو، تعمیرات گیربکس لیفتراک دوو، تعمیرات توربین لیفتراک دوو، تعمیرات ترمز لیفتراک دوو، تعمیرات کاربراتور لیفتراک دوو، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک دوو، تعمیرات رادیاتور لیفتراک دوو، تعمیرات استارت لیفتراک دوو و تعمیرات اکسل لیفتراک دوو و … انجام می گردد.

تعمیرات لیفتراک دوو

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز دوو

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز دوو در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز دوو توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز دوو و … به نمایندگی لیفتراک دوو در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی دوو

تعمیر لیفتراک دیزلی دوو در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی دوو و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی دوو، عیب یابی لیفتراک دیزلی دوو، تعمیر جک لیفتراک دیزل دوو، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل دوو و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی دوو

تعمیر لیفتراک برقی دوو در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی دوو پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی دوو را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک دوو