تعمیرات لیفتراک میتسوبیشی

تاریخچه لیفتراک میتسوبیشی 

 میتسوبیشی که به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک در سال 1992 شکل گرفت ، ترکیبی از نقاط قوت تکنولوژیکی ، بازاریابی و مالی شرکت صنایع سنگین میتسوبیشی (MHI) و Caterpillar Industrial Inc است. از زمان وجود ما در 1992 ، ما به طور مداوم خود را تشدید کرده ایم حضور در آسیا ، اقیانوسیه و آفریقای جنوبی ما کاملاً به بازاریابی تجهیزات جابجایی مواد برتر اختصاص داده ایم و هدف این است که پیشرو در محصولات متقابل و انبار باشیم که به مشتریان خدمات با مواد برتر با بالاترین سطح خدمات و پاسخگویی به مشتریان ارائه می دهد. از زمان ادغام MHI Forklift Truck Division با Nippon Yusoki Co.، Ltd. برای تشکیل Mitsubishi Nichiyu Forklift Co.، Ltd. (MN) در ژاپن در سال 2013 ، MCFS از سال 2015 به یک شرکت تابعه کاملاً MN تبدیل شده و نام خود را تغییر داده است به Mitsubishi Nichiyu Forklift Asia Pacific Pte. آموزشی ویبولیتین (MNA) لیفتراک میتسوبیشی نیچیو آسیا اقیانوسیه Pte. آموزشی ویبولیتین (MNA) و Nichiyu Asia Pte. Ltd. (NAS) در سال 2016 ادغام شد و به یک شرکت واحد تبدیل شد. در اکتبر 2017 ، Mitsubishi Nichiyu Forklift Co.، Ltd. (MN) تجارت خود را با UniCarriers Corporation (UC) ادغام کرد و نام خود را به Mitsubishi Logisnext Co.، Ltd. تغییر داد. راه حل های بعدی “، دلالت بر تمایل ما به یک گروه شرکتی دارد که می تواند به توسعه یک جامعه جهانی آینده فراتر از چارچوب سنتی کمک کند. به عنوان زیرمجموعه ای کاملاً متعلق به ML ، MNA تا اکتبر 2017 نام خود را به Mitsubishi Logisnext Asia Pacific Pte تغییر داده است. آموزشی ویبولیتین (MLAP).

نمایندگی لیفتراک میتسوبیشی

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک میتسوبیشی با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک میتسوبیشی را دارا می باشد.

نگهداری و تعمیر لیفتراک میتسوبیشی

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لیفتراک میتسوبیشی از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی میتسوبیشی، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی میتسوبیشی، تعمیرات کنترلر لیفتراک میتسوبیشی، تعویض کنترلر لیفتراک میتسوبیشی و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی میتسوبیشی صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک میتسوبیشی شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های میتسوبیشی از قبیل تعمیرات جک لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات فرمان لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات پمپ هیدرولیک میتسوبیشی، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک میتسوبیشی انجام می گیرد.
 

 واحد عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی

واحد عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی که تماما از طریق کمپانی میتسوبیشی تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک میتسوبیشی را به مشتریان اریه نماید.
 

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک میتسوبیشی

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک میتسوبیشی از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات موتور لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات گیربکس لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات ترمز لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات رادیاتور لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات کاربراتور لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات استارت لیفتراک میتسوبیشی و تعمیرات اکسل لیفتراک میتسوبیشی و … انجام می گردد.
 

واحد سرویس لیفتراک میتسوبیشی

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک میتسوبیشی را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
تعمیر لیفتراک میتسوبیشی

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی و … به نمایندگی لیفتراک میتسوبیشی در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی میتسوبیشی

تعمیر لیفتراک دیزلی میتسوبیشی در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی میتسوبیشی و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی میتسوبیشی، عیب یابی لیفتراک دیزلی میتسوبیشی، تعمیر جک لیفتراک دیزل میتسوبیشی، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل میتسوبیشی و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.
 

تعمیرات لیفتراک برقی میتسوبیشی

تعمیر لیفتراک برقی میتسوبیشی در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی میتسوبیشی پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی میتسوبیشی را کسب نموده است.
 

درخواست تعمیر لیفتراک میتسوبیشی