تعمیرات لیفتراک هایستر

تاریخچه لیفتراک هایستر

یک شرکت تولیدی آمریکایی است که در زمینه لیفتراک و سایر تجهیزات جابجایی مواد تخصص دارد. هیستر در سال 1929 به عنوان شرکت Willamette-Ersted در پورتلند ، اورگان تاسیس شد. این شرکت در سال 1989 توسط صنایع NACCO ، Inc خریداری شد و بخشی از گروه حمل مواد NACCO شد. NACCO در سال 2012 کسب و کار حمل و نقل مواد را تحت عنوان Hyster-Yale Materials Handling، Inc. متوقف کرد ، که همچنان محصولات خود را با نام تجاری Hyster به بازار عرضه می کند. گفته می شود که نام “هیستر” از واژه ای گرفته شده است که معمولاً توسط کارگران چوب ساز در شمال غربی اقیانوس آرام در پایان قرن 19 استفاده می شد. هنگامی که یک بار چوب آماده حمل بود ، یک چوب بردار فریاد می زد “hoist ‘er”. بر اساس صفحه وب شرکت هیستر ،  این اصطلاح مترادف با کامیون های هیستر شد. توزیع و حمایت از محصولات هیستر در مناطق عمده جهان سازماندهی شده است: آمریکای شمالی. آمریکای لاتین؛ اروپا ، خاورمیانه و آفریقا ؛ آسیا و اقیانوسیه. Hyster همچنین یک خط موفق از ماشین آلات تراکم و غلطک های جاده ای ، از جمله ماشین های فشرده سازی زمین ، فشرده سازی زباله و تراکم آسفالت ، تولید کرد. در دهه های 1960 و 1970 هیستر نیروی اصلی در این نوع ماشین آلات در آمریکا بود و آنها طیف گسترده ای از مدل ها را با بسیاری از مفاهیم طراحی موفق تولید کردند. هیستر سرانجام جذب Bomag America/Compaction America (که امروزه با نام HYPAC شناخته می شود) شد و برخی از مدلها از جمله یک غلتک لاستیکی لاستیکی کوچک که تحت نام Hypac فروخته می شود ، از نوادگان اصلی دستگاه Hyster است.

همچنین یک خط موفقیت آمیز از وینچ ها و ضمیمه های فشرده کننده را ایجاد کرد ، که هر دو را می توان به ماشینهای تولیدکنندگان دیگر از جمله Caterpillar وصل کرد. نام هایستر چندین دهه با کامیون های لیفتراک همراه بوده است ، با این حال ، هایستر همچنین تولید کننده برجسته تجهیزات تراکم بود. از 1950s تا 1980s آنها دارای یک سری محصولات جامع و مورد توجه بودند. همراه با شرکت Raygo ، این دو تولید کننده شاید در ایالات متحده شناخته شده ترین بودند ، تا زمانی که مارک های اروپایی و سایر مارک ها رایج شدند. دفتر خانگی هیستر در پورتلند ، اورگان بود ، اما آنها همچنین کارخانه های تولیدی در دانویل ، پوریا و کیوان ایلینوی ، هلند ، استرالیا ، برزیل ، کانادا ، کریگوون ایرلند شمالی و آفریقای جنوبی و یک گروه مهندسی تخصصی در ایروین ، اسکاتلند داشتند.

 

نمایندگی لیفتراک هایستر

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک هایستر با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک هایستر را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک هایستر

قیمت لیفتراک هایستر بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک هایستر با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.پارت ماشین که از شرکت های معتبر و با سابقه طولانی در زمینه انواع خدمات  ماشین آلات انبارداری(جک پالت دستی ، پالت تراک برقی ، استاکر برقی ، ریچتراک برقی ،باطری لیفتراک) میباشد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک هایستر

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک هایستر از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی هایستر، تعمیرات باطری لیفتراک برقی هایستر، تعمیرات کنترلر لیفتراک هایستر، تعویض کنترلر لیفتراک هایستر و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی هایستر صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک هایستر شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های هایستر از قبیل تعمیرات جک لیفتراک هایستر ، تعمیرات فرمان لیفتراک هایستر، تعمیرات پمپ هیدرولیک هایستر، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک هایستر انجام می گیرد.

 واحد سرویس لیفتراک هایستر

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک هایستر را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

واحد عیب یابی لیفتراک هایستر

واحد عیب یابی لیفتراک دست دوم هایستر با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک هایستر که تماما از طریق کمپانی هایستر تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک هایستر را به مشتریان اریه نماید.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک هایستر

در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک هایستر از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک هایستر، تعمیرات گیربکس لیفتراک هایستر، تعمیرات توربین لیفتراک هایستر، تعمیرات ترمز لیفتراک هایستر، تعمیرات کاربراتور لیفتراک هایستر، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک هایستر، تعمیرات رادیاتور لیفتراک هایستر، تعمیرات استارت لیفتراک هایستر و تعمیرات اکسل لیفتراک هایستر و … انجام می گردد.

تعمیر لیفتراک هایستر

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هایستر

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز هایستر در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز هایستر توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز هایستر و … به نمایندگی لیفتراک هایستر در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی هایستر

تعمیر لیفتراک دیزلی هایستر در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی هایستر و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی هایستر، عیب یابی لیفتراک دیزلی هایستر، تعمیر جک لیفتراک دیزل هایستر، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل هایستر و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی هایستر

تعمیر لیفتراک برقی هایستر در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی هایستر پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی هایستر را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک هایستر