تعمیرات لیفتراک اشتیل

تاریخچه لیفتراک اشتیل

چیزی که بنیانگذار شرکت هانس  در سال 1920 با خلاقیت ، روحیه کارآفرینی و کیفیت بالا به راه انداخت ، تبدیل به تأمین کننده پیشرو برای کنترل هوشمند داخلی شناسی شده است. امروزه ، حدود 9000 کارمند واجد شرایط از تحقیق و توسعه ، تولید ، بازاریابی و خدمات در برآوردن نیازهای مشتریان ما در سراسر جهان مشارکت دارند. این امر با ارزش های مشترک گروه KION ما ، که سنگ بنای اقدامات ما هستند ، امکان پذیر شده است. کلید موفقیت شرکتی آن و تا حد زیادی مسئول بیش از 100 سال سابقه کارآفرینی STILL ، محصولات بسیار کارآمد هستند که از بسته های جامع مخصوص صنعت برای شرکت های بزرگ و کوچک گرفته تا برنامه های لجستیک مبتنی بر کامپیوتر برای مدیریت موثر انبار و جریان مواد تا پیشرو راه حل های اتوماسیون برای اطمینان از اینکه شما دقیقاً راه حلی را پیدا کرده اید که با نیازهای شما مطابقت دارد و حداکثر ارزش افزوده را به شما ارائه می دهد ، می توانید همیشه برای ارائه مشاوره در سطح چشم به STILL اعتماد کنید. تخصص فنی ، درک کامل خواسته شما و ذهنیت عملی علائم تجاری تیم های فروش و مشاوره ما هستند. قدرت نوآورانه مشهور STILL بر اساس یک پایه قوی استوار است: STILL بخشی از گروه KION است ، بزرگترین تولید کننده کامیون های لیفتراک و تجهیزات انبار در اروپا از نظر فروش واحد. در گروه KION ، STILL از یک شبکه قوی و چابک که بهترین شرایط را برای توسعه محصول ارائه می دهد که ارزش افزوده اقتصادی را برای شما به عنوان مشتری ارائه می دهد ، ارائه می دهد: بیش از 36000 کارمند در بیش از 100 کشور جهان بخشی از گروه فعال جهانی KION هستند. به عنوان عضوی از این گروه قوی ، STILL مدیریت هوشمند کامیون های بالابر ، تجهیزات انبار ، نرم افزار و خدمات را پیاده می کند.

 

نمایندگی لیفتراک اشتیل

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک اشتیل با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک اشتیل را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک اشتیل

قیمت لیفتراک اشتیل بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک اشتیل دست دوم با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

تعمیر و نگهداری لیفتراک اشتیل

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک اشتیل از قبیل تعمیر شارژر لیفتراک برقی اشتیل ، تعمیرات باطری لیفتراک برقی اشتیل ، تعمیر کنترلر لیفتراک اشتیل ، تعویض کنترلر لیفتراک اشتیل و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی اشتیل صورت می پذیرد. شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک اشتیل شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های اشتیل از قبیل تعمیرات جک لیفتراک اشتیل ، تعمیر فرمان لیفتراک اشتیل ، تعمیرات پمپ هیدرولیک اشتیل ، تعمیر دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک اشتیل انجام می گیرد.

واحد تعمیر تخصصی لیفتراک اشتیل

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک اشتیل از قبیل تعمیر توربین لیفتراک اشتیل، تعمیر موتور لیفتراک اشتیل، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک اشتیل، تعمیر گیربکس لیفتراک اشتیل، تعمیر ترمز لیفتراک اشتیل، تعمیر رادیاتور لیفتراک اشتیل، تعمیر کاربراتور لیفتراک اشتیل، تعمیر استارت لیفتراک اشتیل و تعمیر اکسل لیفتراک اشتیل و … انجام می گردد.

 واحد عیب یابی لیفتراک اشتیل

واحد عیب یابی لیفتراک اشتیل با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک اشتیل که تماما از طریق کمپانی اشتیل تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک اشتیل را به مشتریان اریه نماید.

واحد سرویس لیفتراک اشتیل

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک اشتیل را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

تعمیر لیفتراک اشتیل

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز اشتیل

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز اشتیل در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز اشتیل توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز اشتیل و … به نمایندگی لیفتراک اشتیل در ایران فعالیت دارد.

تعمیر لیفتراک دیزلی اشتیل

تعمیر لیفتراک دیزلی اشتیل در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی اشتیل و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی اشتیل، عیب یابی لیفتراک دیزلی اشتیل، تعمیر جک لیفتراک دیزل اشتیل، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل اشتیل و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیر لیفتراک برقی اشتیل

تعمیر لیفتراک برقی اشتیل در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی اشتیل پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی اشتیل را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک اشتیل