تعمیرات لیفتراک کرون

تاریخچه لیفتراک کرون

از زمان ورود به صنعت تجهیزات حمل و نقل مواد در سال 1960 ، کرون شهرت خود را به عنوان یک مبتکر برجسته در بالابرهای درجه یک و تجهیزات جابجایی مواد در سطح جهانی به دست آورد. تاج تا 85 درصد قطعات بالابر خود را شامل قطعات کلیدی مانند موتورها ، واحدهای محرکه و ماژول های الکترونیکی طراحی و تولید می کند. وقتی می گوید تاج از بیرون ، تاج از داخل است.

از کوچکترین کامیون پالت دستی ما تا بالاترین کامیون برجک ما ، Crown طراحی ، تولید ، توزیع ، خدمات و پشتیبانی از محصولات جابجایی مواد را ارائه می دهد که ارزش بالاتری را برای مشتریان فراهم می کند. شبکه گسترده فروشندگان جهانی ما طیف گسترده ای از تجهیزات حمل مواد با کیفیت ، راه حل های ذخیره سازی و خدمات پشتیبانی را ارائه می دهد.

نمایندگی لیفتراک کرون

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک کرون با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک کرون را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک کرون

قیمت لیفتراک کرون بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک کرون با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

 

تعمیر و نگهداری لیفتراک کرون

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک کرون از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک کرون، تعمیرات باطری لیفتراک برقی کرون، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی کرون، تعویض کنترلر لیفتراک کرون و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی کرون صورت می پذیرد.

 

واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک کرون

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک کرون از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک کرون، تعمیرات موتور لیفتراک کرون، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک کرون، تعمیرات گیربکس لیفتراک کرون، تعمیرات ترمز لیفتراک کرون، تعمیرات رادیاتور لیفتراک کرون، تعمیرات کاربراتور لیفتراک کرون، تعمیرات استارت لیفتراک کرون و تعمیرات اکسل لیفتراک کرون و … انجام می گردد.

واحد عیب یابی لیفتراک کرون

واحد عیب یابی لیفتراک دست دوم کرون با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک کرون که تماما از طریق کمپانی کرون تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک کرون را به مشتریان اریه نماید.

واحد سرویس لیفتراک کرون

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک کرون را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
کرون

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز کرون

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز کرون در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز کرون توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز کرون و … به نمایندگی لیفتراک کرون در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی کرون

تعمیر لیفتراک دیزلی کرون در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی کرون و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی کرون، عیب یابی لیفتراک دیزلی کرون، تعمیر جک لیفتراک دیزل کرون، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل کرون و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی کرون

تعمیر لیفتراک برقی کرون در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی کرون پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی کرون را کسب نموده است.
درخواست تعمیر لیفتراک کرون