تعمیرات لیفتراک هانگ چا

تاریخچه لیفتراک هانگ چا

گروه هانگ چا در سال 1956 در استان ژجیانگ تاسیس شد. ما در ابتدا به عنوان یک کارخانه ماشینکاری ابزار که خدمات تعمیر را به صنایع محلی ارائه می داد ، آغاز شد. دو سال بعد، ما شروع به تولید تجهیزات برای صنایع متالورژی و معدن کردیم. در سال 1974 ، Hangcha Group تولید آزمایشی اولین لیفتراک ما ، CZ3 را به پایان رساند. تا سال 1983 ، گروه Hangcha تولید بیش از 10 هزار لیفتراک از آن زمان ، گروه Hangcha خط کامل لیفتراک را توسعه داده است ، تبدیل به برترین تولید کننده لیفتراک در چین شد و در رتبه هشتم قرار گرفت لیست تولیدکنندگان جهانی حمل و نقل مواد.

نمایندگی لیفتراک هانگ چا

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک هانگ چا با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک هانگ چا را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک هانگ چا

قیمت لیفتراک هانگ چا بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک هانگ چا با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

تعمیر و نگهداری لیفتراک هانگ چا

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک دست دوم هانگ چا از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی هانگ چا، تعمیرات باطری لیفتراک برقی هانگ چا، تعمیرات کنترلر لیفتراک هانگ چا، تعویض کنترلر لیفتراک هانگ چا و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی هانگ چا صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک هانگ چا شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های هانگ چا از قبیل تعمیرات جک لیفتراک هانگ چا ، تعمیرات فرمان لیفتراک هانگ چا، تعمیرات پمپ هیدرولیک هانگ چا، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک هانگ چا انجام می گیرد.

 واحد عیب یابی لیفتراک هانگ چا

واحد عیب یابی لیفتراک هانگ چا با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک هانگ چا و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک هانگ چا که تماما از طریق کمپانی هانگ چا تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک هانگ چا را به مشتریان اریه نماید.

واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک هانگ چا

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک هانگ چا از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک هانگ چا، تعمیرات موتور لیفتراک هانگ چا، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک هانگ چا، تعمیرات گیربکس لیفتراک هانگ چا، تعمیرات ترمز لیفتراک هانگ چا، تعمیرات رادیاتور لیفتراک هانگ چا، تعمیرات کاربراتور لیفتراک هانگ چا، تعمیرات استارت لیفتراک هانگ چا و تعمیرات اکسل لیفتراک هانگ چا و … انجام می گردد.

 واحد سرویس لیفتراک هانگ چا

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک هانگ چا را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
تعمیر لیفتراک هانگ چا

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هانگ چا

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز هانگ چا در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز هانگ چا توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز هانگ چا و … به نمایندگی لیفتراک هانگ چا در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی هانگ چا

تعمیر لیفتراک دیزلی هانگ چا در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی هانگ چا و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی هانگ چا، عیب یابی لیفتراک دیزلی هانگ چا، تعمیر جک لیفتراک دیزل هانگ چا، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل هانگ چا و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی هانگ چا

تعمیر لیفتراک برقی هانگ چا در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی هانگ چا پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی هانگ چا را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک هانگ چا