تعمیرات لیفتراک نیچیو

تاریخچه لیفتراک نیچیو

لیفتراک ماشینی است دارای یک دکل، شاخک و ملحقات که با توجه به نوع فعالیت برای حمل و نقل، جابجائی و انبارنمودن بارها در اشکال و ظرفیتهای مختلف طراحی و ساخته میشود و متناسب با نوع کار و محیط از سوخت های فسیلی، گاز یا برق استفاده میکند. لیفتراک، ماشینی مدرن است که در اشکال مختلف و برای بالابری، جابجایی و انبار کردن انواع مختلفی از بار استفاده می شوند. نوع عمل در لیفتراک براساس قاعده دو وزنه بالانس شده روی یک محور است که کاملا روبه روی یکدیگر و در جهت مخالف قرار دارند و در حقیقت، همان اصل حاکم بر عمل الاکلنگ در لیفتراک صادق است. یعنی با داشتن یک نقطه تکیه گاه که در لیفتراک همان چرخ های جلویی اند، بار قرار داده شده روی شاخک ها توسط وزن لیفتراک بالانس می شوند و بدین ترتیب بار پس از برقراری تعادل به کمک نیروی متحرکه موتور لیفتراک جابه جا می شود. اگر لیفتراک کاملا در وضعیت مناسب قرار گیرند، دستگاه تعادل داشته و از پایداری بالایی برخوردار است اما اگر به هر دلیلی پایداری از بین برود هر لحظه احتمال واژگونی آن وجود دارد. اکثر کارخانجاتی که لیفتراک ها را تولید می کنند تلاش کرده اند تا بر پایداری آن ها افزوده تا سطح ایمنی بالاتر رود.

نمایندگی لیفتراک نیچیو

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک نیچیو با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک نیچیو را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک نیچیو

قیمت لیفتراک نیچیو بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک نیچیو با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

تعمیر و نگهداری لیفتراک نیچیو

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک نیچیو از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی نیچیو، تعمیرات باطری لیفتراک برقی نیچیو، تعمیرات کنترلر لیفتراک نیچیو، تعویض کنترلر لیفتراک نیچیو و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی نیچیو صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک نیچیو شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های نیچیو از قبیل تعمیرات جک لیفتراک نیچیو، تعمیرات فرمان لیفتراک نیچیو، تعمیرات پمپ هیدرولیک نیچیو، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک نیچیو انجام می گیرد.

واحد سرویس لیفتراک نیچیو

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک نیچیو را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

واحد عیب یابی لیفتراک نیچیو

واحد عیب یابی لیفتراک نیچیو با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک نیچیو که تماما از طریق کمپانی نیچیو تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک نیچیو را به مشتریان اریه نماید.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک نیچیو

در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک دست دوم نیچیو از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک نیچیو، تعمیرات گیربکس لیفتراک نیچیو، تعمیرات توربین لیفتراک نیچیو، تعمیرات ترمز لیفتراک نیچیو، تعمیرات کاربراتور لیفتراک نیچیو، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک نیچیو، تعمیرات رادیاتور لیفتراک نیچیو، تعمیرات استارت لیفتراک نیچیو و تعمیرات اکسل لیفتراک نیچیو و … انجام می گردد.

تعمیر لیفتراک نیچیو

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز نیچیو

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز نیچیو در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز نیچیو توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز نیچیو و … به نمایندگی لیفتراک نیچیو در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی نیچیو

تعمیرات لیفتراک دیزلی نیچیو در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی نیچیو و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی نیچیو، عیب یابی لیفتراک دیزلی نیچیو، تعمیر جک لیفتراک دیزل نیچیو، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل نیچیو و … را برای شما مشتریان عزیز داریم

تعمیرات لیفتراک برقی نیچیو

تعمیرات لیفتراک برقی نیچیو در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی نیچیو پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی نیچیو را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک نیچیو