تعمیر لیفتراک تویوتا یکی از خدماتی است که در واحد تعمیرات لیفتراک شرکت پارت ماشین به صورت تخصص انجام می پذیرد ،شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک تویوتا با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک تویوتا را دارا می باشد.

تعمیر لیفتراک تویوتا |تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به (تعمیر لیفتراک تویوتا)،تعمیرات مکانیکی لیفتراک تویوتا از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک تویوتا، تعمیرات موتور لیفتراک تویوتا، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک تویوتا، تعمیرات گیربکس لیفتراک تویوتا، تعمیرات ترمز لیفتراک تویوتا، تعمیرات رادیاتور لیفتراک تویوتا، تعمیرات کاربراتور لیفتراک تویوتا، تعمیرات استارت لیفتراک تویوتا و تعمیرات اکسل لیفتراک تویوتا و … انجام می گردد.
 

عیب یابی لیفتراک تویوتا

این شرکت با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک تویوتا و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک تویوتا که تماما از طریق کمپانی تویوتا تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک تویوتا را به مشتریان اریه نماید.
در تعمیرگاه لیفتراک تویوتا شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های تویوتا از قبیل تعمیرات جک ، تعمیرات فرمان ، تعمیرات پمپ هیدرولیک تویوتا، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک تویوتا انجام می گیرد.
 

سرویس لیفتراک تویوتا

سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک تویوتا (تعمیر لیفتراک تویوتا) را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
تاریخچه لیفتراک تویوتا

شرکت تویوتا در سال ۱۹۵۶،اولین لودر را از طریق شرکت تویوتا موتور به فروش رساند. بزرگترین دستاورد کسب و کار شرکت تویوتا، کسب امتیاز شرکت BT در سال ۲۰۰۰ و ادغام واحد فروش و بازاریابی تجهیزات صنعتی Toyota Motor Corporation در سال ۲۰۰۱ به گروه TICO بود. از این طریق تیوتا تلاش خود را جهت هدف بیشتر در رقابت با سطح جهانی ایجاد کرد که سبب شد این برند جزو گروه های صنعتی بزرگ تاریخ بشمار بیاید .

در حوزه تولید لیفتراک و ماشین آلات انبارداری برند تویوتا همانند سال های گذشته در رتبه اول این صنعت جا گرفته است که سبب شده تا بسیاری از مدیران شرکت ها نگاه ویژه ای جهت خرید از محصولات این برند پرفروش بیندازند.

اما از آنجا که این محصول پرفروش تولید کشور ژاپن می باشد، با توجه به تحریم های بوجود آمده علیه ایران جهت واردات و همچنین قیمت بالای آن، صاحبان این نوع برند بجای جایگزینی آن با برندهای متفرقه چینی به دنبال تعمیر و احیاء کردن دستگاه تویوتا خود هستند که در این راستا شرکت پارت ماشین با بهره گیری از پرسنل متخصص خود در زمینه تعمیر انواع لیفتراک تویوتا آماده خدمت رسانی به صاحبان صنایع خواهد بود .

تعمیر لیفتراک تویوتا
  • تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز تویوتا
  • تعمیرات لیفتراک برقی تویوتا
  • تعمیرات لیفتراک دیزلی تویوتا