تعمیرات لیفتراک تویوتا

تاریخچه لیفتراک تویوتا | تعمیرات لیفتراک تویوتا

شرکت تویوتا در سال ۱۹۵۶،اولین لودر را از طریق شرکت تویوتا موتور به فروش رساند. بزرگترین دستاورد کسب و کار شرکت تویوتا، کسب امتیاز شرکت BT در سال ۲۰۰۰ و ادغام واحد فروش و بازاریابی تجهیزات صنعتی Toyota Motor Corporation در سال ۲۰۰۱ به گروه TICO بود. از این طریق تیوتا تلاش خود را جهت هدف بیشتر در رقابت با سطح جهانی ایجاد کرد که سبب شد این برند جزو گروه های صنعتی بزرگ تاریخ بشمار بیاید .

در حوزه تولید لیفتراک و ماشین آلات انبارداری برند تویوتا همانند سال های گذشته در رتبه اول این صنعت جا گرفته است که سبب شده تا بسیاری از مدیران شرکت ها نگاه ویژه ای جهت خرید از محصولات این برند پرفروش بیندازند.

اما از آنجا که این محصول پرفروش تولید کشور ژاپن می باشد، با توجه به تحریم های بوجود آمده علیه ایران جهت واردات و همچنین قیمت بالای آن، صاحبان این نوع برند بجای جایگزینی آن با برندهای متفرقه چینی به دنبال تعمیر و احیاء کردن دستگاه تویوتا خود هستند که در این راستا شرکت پارت ماشین با بهره گیری از پرسنل متخصص خود در زمینه تعمیر انواع لیفتراک تویوتا آماده خدمت رسانی به صاحبان صنایع خواهد بود .

نمایندگی لیفتراک تویوتا

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک تویوتا با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک تویوتا را دارا می باشد.
 

تعمیر و نگهداری لیفتراک تویوتا

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک تویوتا از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک دست دوم تویوتا، تعمیرات باطری لیفتراک برقی تویوتا، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی تویوتا، تعویض کنترلر لیفتراک تویوتا و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی تویوتا صورت می پذیرد.

قیمت لیفتراک تویوتا

قیمت لیفتراک تویوتا بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک تویوتا با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

 واحد عیب یابی لیفتراک تویوتا

واحد عیب یابی لیفتراک تویوتا با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک تویوتا و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک تویوتا که تماما از طریق کمپانی تویوتا تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک تویوتا را به مشتریان اریه نماید.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک تویوتا از قبیل تعمیر توربین لیفتراک تویوتا، تعمیر موتور لیفتراک تویوتا، تعمیر پمپ بنزین لیفتراک تویوتا، تعمیر گیربکس لیفتراک تویوتا، تعمیر ترمز لیفتراک تویوتا، تعمیر رادیاتور لیفتراک تویوتا، تعمیر کاربراتور لیفتراک تویوتا، تعمیر استارت لیفتراک تویوتا و تعمیر اکسل لیفتراک تویوتا و … انجام می گردد.

 واحد سرویس لیفتراک تویوتا

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک تویوتا را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
فروش لیفتراک تویوتا

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز تویوتا در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز تویوتا توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز تویوتا و … به نمایندگی لیفتراک تویوتا در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی تویوتا

تعمیر لیفتراک دیزلی تویوتا در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی تویوتا و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی تویوتا ، عیب یابی لیفتراک دیزلی تویوتا ، تعمیر جک لیفتراک دیزل تویوتا ، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل تویوتا و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی تویوتا

تعمیر لیفتراک برقی تویوتا در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی تویوتا پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی تویوتا را کسب نموده است.
 
تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا

درخواست تعمیر لیفتراک تویوتا