تعمیرات لیفتراک کوماتسو

تاریخچه لیفتراک کوماتسو

کوماتسو دارای تاریخچه ای غنی است که به سال 1917 برمی گردد زمانی که صنعت معدن Takeuchi کارخانه Komatsu Iron Works را برای تولید ماشین آلات و تجهیزات معدنی برای استفاده داخلی تأسیس کرد. چهار سال بعد Komatsu Ltd تشکیل شد و تا سال 1931 اولین تراکتور مزرعه ای از نوع خزنده ژاپن را تولید کرد.همچنین در سال 1953 ، کوماتسو کامیون کمپرسی و وسایل نقلیه ویژه تولید کرد و دو سال بعد اولین تجهیزات تولید خود را به آرژانتین صادر کرد. از زمان افتتاح اولین دفتر ما در خارج از کشور در هند در سال 1964 – همان سال اولین لیفتراک در استرالیا ارائه شد – توزیع انحصاری ما آغاز شد. کوماتسو در حال حاضر یک بازیگر بزرگ بین المللی در تولید و فروش تجهیزات ساختمانی و معدنی ، آب و هوا و ماشین آلات صنعتی است. در سال 2009 کوماتسو لیمیتد مالک 100٪ کامیون لیفتراک استرالیا شد. در آن زمان ، ما اولین شرکت کارخانه لیفتراک خارج از کشور در شبکه جهانی کوماتسو شدیم.در این راستا شرکت پارت ماشین با بهره گیری از پرسنل متخصص خود در زمینه تعمیرات لیفتراک کوماتسو آماده خدمت رسانی به صاحبان صنایع خواهد بود .

نمایندگی لیفتراک کوماتسو

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک کوماتسو با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک کوماتسو را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک کوماتسو

قیمت لیفتراک کوماتسو بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک کوماتسو با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

تعمیر و نگهداری لیفتراک کوماتسو

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیر الکترونیکی لیفتراک کوماتسو از قبیل تعمیر شارژر لیفتراک برقی کوماتسو، تعمیر باطری لیفتراک برقی کوماتسو، تعمیر لیفتراک دست دوم کوماتسو ،تعمیر کنترلر لیفتراک کوماتسو، تعویض کنترلر لیفتراک کوماتسو ، تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی کوماتسو صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک کوماتسو شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های کوماتسو از قبیل تعمیر جک لیفتراک کوماتسو ، تعمیر فرمان لیفتراک کوماتسو ، تعمیر پمپ هیدرولیک کوماتسو ، تعمیر دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک کوماتسو انجام می گیرد.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک کوماتسو

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک کوماتسو از قبیل تعمیر توربین لیفتراک کوماتسو ، تعمیر موتور لیفتراک کوماتسو ، تعمیر پمپ بنزین لیفتراک کوماتسو ، تعمیرات گیربکس لیفتراک کوماتسو ، تعمیر ترمز لیفتراک کوماتسو ، تعمیرات رادیاتور لیفتراک کوماتسو ، تعمیرات کاربراتور لیفتراک کوماتسو ، تعمیر استارت لیفتراک کوماتسو و تعمیرات اکسل لیفتراک کوماتسو و … انجام می گردد.

 واحد عیب یابی لیفتراک کوماتسو

واحد عیب یابی لیفتراک کوماتسو با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک کوماتسو که تماما از طریق کمپانی کوماتسو تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک کوماتسو را به مشتریان اریه نماید.

واحد سرویس لیفتراک کوماتسو

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک کوماتسو را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
تعمیر لیفتراک کوماتسو

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو و … به نمایندگی لیفتراک کوماتسو در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی کوماتسو

تعمیر لیفتراک دیزلی کوماتسو در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی کوماتسو و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی کوماتسو ، عیب یابی لیفتراک دیزلی کوماتسو ، تعمیر جک لیفتراک دیزل کوماتسو ، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل کوماتسو و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی کوماتسو

تعمیر لیفتراک برقی کوماتسو در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی کوماتسو پیشرو می باشد و تاکنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی کوماتسو را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک کوماتسو