خرید جک پالت دستی

جک پالت دستی وسیله ایی است که برای جابه جا کردن ،بلند کردن و حمل و نقل بارهای گوناگون در مکان های مختلف نظیر سردخانه ،انبار، کارخانه و مکان های دیگر مورد استفاده می گردد.این دستگاه بر اساس نیروی وارد شده به اهرم کار می کنند. اهرم جک پالت توسط اپراتور کنترل می شود و نیروی لازم را برای حمل بار فرآهم می کند،جک پالت ها به طور کلی از دو شاخک فلزی ثابت و بسیار محکم و تعدادی چرخ برای حرکت ساخته شده اند.

قیمت جک پالت

این دستگاه معمولا با نام های دیگری نیز شناخته میشود که عبارتند از بالابر دستی، لیفتراک دستی و Hand pallet truck. این وسیله پر کاربرد بسته به موارد مورد نیاز آن انواع متفاوتی نیز دارد که بر اساس میزان کارآمدی از هر کدام از انواع مختلف آن ( گالوانیزه، ترازودار، قیچی …)استفاده می شود.

خرید جک پالت

جک پالت معمولا از یک سیستم جک روغنی ( پیستونی ) برای بالا بردن و پایین آوردن اجسام استفاده می کند. سیستم پیستونی بوسیله آزاد کردن دسته ی ترمز بر روی نوار دسته ی جک پالت کنترل می شود. این وسیله پیستون ها را با پر کردن از هوا درگیر می کند.

هر چند وقت یکبار در انبار خود جهت جابجایی کالاهای سنگین با مشکل ربرو می شوید؟

در جابجایی بسته ها و کارتن های اول با مشکلی روبرو نمی شوید ولی حتی اگر یک ورزشکار پرورش اندام هم باشید در صورتی که تعداد بسته ها زیاد شود با خستگی مفرت روبرو می شوید،در این زمان تجهیزات انبارداری (خرید استاکر برقی،پالت تراک برقی،ریچتراک و لیفتراک)به کار شما می آیند، جک پالت دستی شما را از بلند کردن اجسام نجات می دهد و کارهای جابجایی و بلند کردن اجسام به راحتی و با سرعت بیشتری انجام می شود، صرفه جویی و کارایی دو نکته ضروری می باشد که در هر کارخانه یا شرکتی در جهت افزایش بهره وری مورد نیاز است. جک پالت دستی برای این طراحی شده است تا صرفه جویی و کارایی در جابجایی کالا در انبار را افزایش دهد.

بهترین جک پالت

این دستگاه به سرعت در تمام شرکت ها و کارخانه ها بدلیل کارایی بالا و مزیت های آن مورد استفاده قرار گرفت. جک پالت دستی نه تنها فرایند بلند کردن کالا را تسهیل کرده است .بلکه فرایند جابجایی کالا از یک نقطه به نقطه دیگر را نیز به راحتی انجام می دهد.

جک پالت ها همچنین در انتهای شاخک ها دارای اهرمی می باشد که به دو منظور تعبیه شده است:

اول به عنوان فرمان و برای تغییر جهت؛

دوم به عنوان اهرم بالابرنده و پایین آورنده جک؛

کلیه این اجزاء توسط چرخ های کوچک زیر دستگاه جابجا می گردند.

رنج بالابری این دستگاه از 7.5 تا 19.5 سانتیمتر می باشد.

انواع جک پالت عبارتند از:

1.جک پالت نرمال

2.جک پالت سطوح شیبدار

3.جک پالت مخصوص کارهای سنگین

4.جک پالت ترازو دار با چاپگر

5.ترازودار آنالوگ

6.جک پالت رول بر

7.جک پالت قیچی

فروش جک پالت

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و استعلام قیمت جک پالت در مورد انواع پالت بر میتوانید با واحد فروش جک پالت  شرکت پارت ماشین تماس حاصل فرمایید.

همچنین شما میتوانید جهت خرید و دریافت قیمت جک پالت انواع تجهیرات (باطری لیفتراک برقی ،ریچتراک،جک پالت دستی ، فروش لیفتراک،الحاقیه لیفتراک،استاکر برقی…) با واحد فروش پارت ماشین تماس حاصل فرمایید.

... وبلاگ های اخیر پارت ماشین پویا پیشرو ...