تعمیرات لیفتراک چری

تاریخچه لیفتراک چری

لیفتراک چری از سری ماشین آلاتی است که در سرتاسر جهان در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته و در بازار میان مشتریان جایگاه خود را تثبیت کرده است. تولید این سری ماشین آلات تاریخچه ای متفاوت و منحصر به فرد را دارد.
لغت چری (cherry) در زبان فارسی به معنای گیلاس میباشد. تابستان سال 1944، را جی ایتل مشغول جمع آوری گیلاس ها با استفاده از نردبان و نیروی بازوی خود بوده است. این فشار ناشی از استفاده مداوم از نردبان ایتل را به فکر اختراع و تولید نوعی لیفتراک می اندازد. البته این اختراع نیز ابتدا با سرخوردگی و شکست مواجه می شود، اما پس از تلاش های وی لیفتراک چری به چرخه ی صنعت عرضه می گردد.
صاحبان صنایع می توانند با بررسی ویژگی های انواع مدل های لیفتراک چری، بهترین گزینه را برای کسب و کار خود انتخاب کرده و خریداری کنند.

 

نمایندگی لیفتراک چری

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک چری با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک چری را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک چری

قیمت لیفتراک چری بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک چری با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

نگهداری و تعمیر لیفتراک چری

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لیفتراک دست دوم چری از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی چری، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی چری، تعمیرات کنترلر لیفتراک چری، تعویض کنترلر لیفتراک چری و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی چری صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک چری شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های چری از قبیل تعمیرات جک لیفتراک چری، تعمیرات فرمان لیفتراک چری، تعمیرات پمپ هیدرولیک چری، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک چری انجام می گیرد.

واحد عیب یابی لیفتراک چری

واحد عیب یابی لیفتراک چری با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک چری و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک چری که تماما از طریق کمپانی چری تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک چری را به مشتریان اریه نماید.

واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک چری

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک چری از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک چری، تعمیرات موتور لیفتراک چری، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک چری، تعمیرات گیربکس لیفتراک چری، تعمیرات ترمز لیفتراک چری، تعمیرات رادیاتور لیفتراک چری، تعمیرات کاربراتور لیفتراک چری، تعمیرات استارت لیفتراک چری و تعمیرات اکسل لیفتراک چری و … انجام می گردد.

واحد سرویس لیفتراک چری

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک چری را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
تعمیر لیفتراک چری

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز چری

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز چری در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز چری توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز چری و … به نمایندگی لیفتراک چری در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی چری

تعمیر لیفتراک دیزلی چری در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی چری و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی چری، عیب یابی لیفتراک دیزلی چری، تعمیر جک لیفتراک دیزل چری، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل چری و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی چری

تعمیر لیفتراک برقی چری در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی چری پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی چری را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک چری