تعمیرات لیفتراک یال

تاریخچه لیفتراک یال

یال یک شرکت آمریکایی است که کامیون های بالابر و سایر تجهیزات جابجایی مواد تولید می کند. این شرکت به عنوان تولید کننده قفل توسط Linus Yale Jr. در سال 1844 راه اندازی شد. یال اولین کامیون لیفتراک خود را در دهه 1920 با نام Yale & Towne Manufacturing تولید کرد. این شرکت در سال 1985 توسط شرکت ذغال سنگ آمریکای شمالی (NACCO) خریداری شد ، که بعداً به صنایع NACCO ، Inc تبدیل شد. Yale Materials Handling Corporation با شرکت Hyster ، که توسط NACCO نیز خریداری شده بود ، در سال 1989 تشکیل شد و گروه حمل مواد NACCO را تشکیل داد. سپس گروه حمل و نقل مواد NACCO به عنوان یک شرکت دولتی جداگانه از NACCO در سال 2012 ، تحت عنوان Hyster-Yale Materials Handling، Inc.

نمایندگی لیفتراک یال

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک یال با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک یال را دارا می باشد.

قیمت لیفتراک یال

قیمت لیفتراک یال بنا بر تناژ و نوع (برقی ، دوگانه سوز، و بنزینی) و ساعت کارکرد دستگاه متغیر میباشد، شرکت پارت ماشین با دارای بودن انواع برند های لیفتراک توانسته است که لیفتراک یال با تناژ های مختلف و با قیمت مناسب را عرضه نماید.

نگهداری و تعمیر لیفتراک یال

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لیفتراک دست دوم یال از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی یال، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی یال، تعمیرات کنترلر لیفتراک یال، تعویض کنترلر لیفتراک یال و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی یال صورت می پذیرد.شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک یال شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های یال از قبیل تعمیرات جک لیفتراک یال، تعمیرات فرمان لیفتراک یال، تعمیرات پمپ هیدرولیک یال، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک یال انجام می گیرد.

واحد عیب یابی لیفتراک یال

واحد عیب یابی لیفتراک یال با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک یال و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک یال که تماما از طریق کمپانی یال تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک یال را به مشتریان اریه نماید.

 واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک یال

در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک یال از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک یال، تعمیرات موتور لیفتراک یال، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک یال، تعمیرات گیربکس لیفتراک یال، تعمیرات ترمز لیفتراک یال، تعمیرات رادیاتور لیفتراک یال، تعمیرات کاربراتور لیفتراک یال، تعمیرات استارت لیفتراک یال و تعمیرات اکسل لیفتراک یال و … انجام می گردد.

واحد سرویس لیفتراک یال

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک یال را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
تعمیر لیفتراک یال

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز یال

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز یال در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز یال توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز یال و … به نمایندگی لیفتراک یال در ایران فعالیت دارد

تعمیرات لیفتراک دیزلی یال

تعمیر لیفتراک دیزلی یال در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی یال و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی یال، عیب یابی لیفتراک دیزلی یال، تعمیر جک لیفتراک دیزل یال، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل یال و … را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی یال

تعمیر لیفتراک برقی یال در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک یال پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی یال را کسب نموده است.

درخواست تعمیر لیفتراک یال