لاستیک لیفتراک، چرخ لیفتراک، رینگ لیفتراک

نکته مهم در مورد خرید لاستیک لیفتراک(forklift tires):

لاستیک های توپر لیفتراک همیشه دوام بیشتری نسبت به لاستیک های بادی دارند، بعضی اوقات 3 یا 4 برابر لاستیک های بادی طول عمر دارند. پس وقتی که احتیاج به لاستیک های بادی ندارید حتما از لاستیک های توپر استفاده کنید،قیمت لاستیک لیفتراک یکی از عوامل مهم در انتخاب انواع چرخ لیفتراک می باشد.

لاستیک لیفتراک و رینگ لیفتراک انتخابی مهم برای کارآیی لیفتراک می باشد. لاستیک های لیفتراک از لاستیک یا پلی اورتان ساخته شده اند. برای لیفتراک های برقی که اغلب در فضاهای بسته استفاده می شوند لاستیک ها یا چرخ های پلی اورتان لیفتراک مزیت دارند. مقاومت پایین لاستیک پلی اورتان لیفتراک طول عمر باطری را افزایش می دهند.

قیمت لاستیک لیفتراک

انواع لاستیک لیفتراک ( چرخ لیفتراک ):

– لاستیک توپر لیفتراک یا لاستیک ضربه گیر لیفتراک

– لاستیک بادی لیفتراک

 لاستیک بادی لیفتراک:

این نوع لاستیک لیفتراک بسیار بادوام و مقاوم می باشد و داخلش با هوا پر می شود. همچنین لاستیک بادی لیفتراک بسیار ضخیم می باشد.

رینگ چرخ لیفتراک

لاستیک توپر لیفتراک:

لاستیک توپر لیفتراک کاملا از نامش مشخص می باشد که به صورت جامد می باشد و داخلش با هوا پر نمی شود. بهتر است با لاستیک توپر لیفتراک در سطوح ناهموار استفاده نشود و در سطح های صاف و هموار استفاده شود. این نوع لاستیک های توپر یا لاستیک های ضربه گیر لیفتراک پنچر نمیشوند اما راننده لیفتراک کم تر با این نوع لاستیک برای کار راحت می باشد و چون لایه ای بین لیفتراک و زمین ندارد امکان سایش را بالا می برد.

قیمت لاستیک لیفتراک

از آنجایی که پارت ماشین به عنوان بزرگترین و معتبرترین واردکننده قطعات لیفتراک در ایران شناخته شده است و با توجه به سیاست های قیمت گذاری، قیمت لاستیک لیفتراک در پارت ماشین به نحوی انجام شده است که رضایت مشتریان را دربر دارد.

انتخاب لاستیک مناسب برای لیفتراک

انتخاب لاستیک مناسب برای لیفتراک ممکن است تایر لیفتراک یکی از جزئیات کوچک و پیش افتاده در استفاده از لیفتراک به نظر برسد ، اما انتخاب اشتباه چرخ لیفتراک می تواند کارایی لیفتراک را به حداقل برساند. باید دقت کرد که از لیفتراک در چه مکانی استفاده خواهد شد، در سطح هموار یا سطح غیر هموار ،و همچنین متریال استفاده شده در لاستیک لیفتراک از نکات مهم در انتخاب آن می باشد.

نحوه انتخاب لاستیک مناسب برای لیفتراک

خرید چرخ ماشین آلات انبارداری

شرکت پارت ماشین آمادگی تامین تمامی چرخ های ادوات انبارداری از جمله چرخ چک پالت،چرخ استاکر برقی،چرخ پالت تراک ،چرخ ریچتراک را دارا می باشد .

رینگ چرخ لیفتراک

دسته بندی لاستیک لیفتراک،چرخ لیفتراک، رینگ لیفتراک

لاستیک لیفتراک (2)

رینگ چرخ لیفتراک (84)

چرخ پلی اورتان لیفتراک (31)

محصولات مرتبط