خرید لوازم یدکی لیفتراک هلی به تخصص کافی نیاز دارد زیرا امروزه بازار مملو از قطعات لیفتراک هلی است که از نوع تقلبی هستند و از پایین ترین کیفیت ممکن برخوردار میباشند. برای خرید لوازم یدکی هلی بهتر است تا به سراغ فروشگاه هایی بروید که از اعتبار بالایی برخوردار هستند و قطعات لیفتراک هلی اورجینال را به فروش میرسانند. البته پیدا کردن یک فروشگاه معتبر کار چندان آسانی نیست که از همین رو پیشنهاد میشود تا قبل از خرید قطعات از امکانات و انبارهای قطعات این مجموعه بازدید نمایید.پارت ماشین که از شرکت های معتبر و با سابقه طولانی در زمینه انواع خدمات  ماشین آلات انبارداری(جک پالت دستی ، پالت تراک برقی ، استاکر برقی ، ریچتراک برقی ،باطری لیفتراک برقی) میباشد.

خرید لوازم یدکی لیفتراک هلی

شرکت پارت ماشین وارد کننده انواع لوازم یدکی لیفتراک هلی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. این شرکت نمایندگی قطعات لیفتراک از چندین کمپانی معتبر خارجی را دارا می باشد و انواع قطعات اصلی لیفتراک هلی را از معتبرترین فروشنده قطعات لیفتراک در ژاپن ،چین و تایوان به همراه گارانتی معتبر تامین میکند . هلی از برترین و همچنین قدیمی ترین شرکت های فعال در زمینه ساخت و تولید انواع ماشین آلات سنگین میباشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. از جمله ماشین آلاتی که شرکت هلی تولید میکند و جزو ماشین آلات نیمه سنگین محسوب میشود لیفتراک میباشد. لیفتراک های هلی علاوه بر اینکه کیفیت بالایی دارند در ایران نیز از پشتیبانی قطعات و خدمات فنی خوبی نیز برخوردار هستند. لوازم یدکی لیفتراک هلی در کشورهای مختلف عرضه میشود و این موضوع نشان دهنده اهمیت ویژه ای است که این شرکت برای مشتریان خود قائل است.

فروشگاه قطعات یدکی لیفتراک دیجی فورک لیفت  مرکز پخش انواع لوازم یدکی لیفتراک هلی با قیمت های رقابتی میباشد.برای سفارش قطعات و اطلاع از قیمت قطعات با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

لوازم یدکی لیفتراک هلی
قطعات لیفتراک هلی

لوازم یدکی اصلی لیفتراک هلی

لوازم یدکی لیفتراک هلی در دو نوع مختلف عرضه میشود که یک نوع آن قطعات لیفتراک هلی بی کیفیت و نوع دیگر با کیفیت میباشد. لوازم یدکی لیفتراک هلی با کیفیت به ندرت یافت میشود و کمتر فروشگاه یا شرکتی را میتوان یافت که قطعات لیفتراک هلی با کیفیت را عرضه کند. شرکت پارت ماشین از جمله فروشندگانی است که لوازم یدکی لیفتراک هلی را با گارانتی و کیفیت بالا عرضه میکند.

فروش لوازم لیفتراک هلی

فروش قطعات لیفتراک هلی به دو روش انجام میشود که یک روش اینترنتی و روش دیگر حضوری است. در روش فروش لوازم یدکی لیفتراک هلی به صورت حضوری تنها افرادی میتوانند قطعه مورد نظر خود را تهیه کنند که فاصله چندانی با فروشگاه های لوازم یدکی نداشته باشند اما در فروش اینترنتی از هر نقطه کشور میتوان خرید خود را انجام داد. دیجی فورک لیفت به عنوان نمایندگی مجاز فروش قطعات اصلی لیفتراک هلی توانسته فروش غیر حضوری و اینترنتی را نیز تحت پوشش قرار دهد که خریدار دیگر نیازی به مراجعه به بازار نخواهد داشت و قطعات را در سریع ترین زمان ممکن به دست ایشان خواهد رسید.

قیمت قطعات لیفتراک هلی

قیمت قطعات لیفتراک هلی در هر فروشگاهی متغیر است که مشتری با مراجعه به فروشگاه ها سر در گم خواهد شد. اما قیمت لوازم یدکی لیفتراک هلی در فروشگاه دیجی فورک لیفت کاملا ثابت است زیرا این شرکت جزو نمایندگی های مجاز عرضه لوازم یدکی انواع لیفتراک است که از سابقه طولانی نیز در این زمینه برخوردار است.

 قطعات ليفتراک هلی بر اساس تناژ

قطعات لیفتراک برقی هلی 1.5 تن

قطعات لیفتراک برقی هلی 2 تن

قطعات لیفتراک برقی هلی 2.5 تن

قطعات لیفتراک هلی 2 تن

قطعات لیفتراک هلی 2.5 تن

قطعات لیفتراک هلی 3 تن

قطعات لیفتراک هلی 3.5 تن

قطعات لیفتراک هلی 5 تن

قطعات لیفتراک هلی 7 تن

قطعات لیفتراک هلی 10 تن

قطعات لیفتراک هلی 20 تن

کليه قطعات ليفتراک هلی از جمله محصولات شرکت پارت ماشین هستند که جهت سفارش هر نوع از قطعات ليفتراک هلی مي توانيد با واحد فروش تماس حاصل نماييد تا قطعات ليفتراک هلی با بهترين کيفيت را خريداري نماييد.از آنجايي که دیجی فورک لیفت يکي از وارد کننده هاي اصلی قطعات ليفتراک هلی در ايران مي باشد سعي دارد قطعات ليفتراک را با بهترين قيمت به مشتريان خود عرضه نمايد.

بخشي از قطعات اصلی ليفتراک هلی

قطعات یدکی لیفتراک دیزلی هلی

قطعات یدکی لیفتراک دوگانه سوز هلی

قطعات موتوری لیفتراک دیزلی و دوگانه سوز هلی

قطعات موتور لیفتراک هلی

لوازم گاز لیفتراک هلی

قطعات هیدرولیک لیفتراک دیزلی هلی

قطعات گیربکس لیفتراک دیزلی هلی

قطعات برقی لیفتراک هلی

قطعات دکل لیفتراک هلی

گيربکس ليفتراک هلی

لوازم ترمز و لوازم چرخ ليفتراک هلی

لوازم جک بالابر ليفتراک هلی

یاتاقان ثابت میل لنگ لیفتراک (45)

وایر شمع لیفتراک (8)

واشر کامل موتور لیفتراک (86)

واشر سر سیلندر لیفتراک (83)

واتر پمپ لیفتراک (122)

نگه دارنده دسته موتور لیفتراک (5)

نگه دارنده چراغ عقب لیفتراک (6)

ناخن-شاخک لیفتراک (1)